Sipajhar College Assistant Professor Recruitment 2024

সিপজহৰ মহাবিদ্যালয়ৰ সাথে সংকলিত সৰকাৰী চাকৰিৰ সুন্দৰ সুযোগ আপনিৰ পৰা প্ৰাপ্ত হৈছে! ২০২৪ চৰকাৰী নিয়োগৰ বাবে সিপজহৰ মহাবিদ্যালয় এটি ৩ টা সহায়ক প্ৰফেছৰৰ নিয়োগৰ বাবে যোগ্য ও ইচ্ছুক উম্মীদবাৰকৰাৰ বাবে আবেদন আমন্ত্ৰণ কৰি ছে। এই নিয়োগৰ পৰিপূৰ্ণ বিবৰণ পঢ়ি সকলো আপোনাৰ যোগ্যতা, বয়স, আবেদন পদ্ধতি, শ্ৰেণী, আৰু যে কোনো অন্য বিশেষ তথ্য প্ৰাপ্ত কৰি পৰা আপোনাৰ আবেদন জনাব পাৰিম। সিপজহৰ মহাবিদ্যালয়ৰ ২০২৪ নিয়োগৰ সৰ্বাধিক শেষ তাৰিখ ৬ ই জানুৱাৰী ২০২৪।

সিপজহৰ মহাবিদ্যালয় ২০২৪ চৰকাৰী অসম চৰকাৰী চাকৰিৰ পৰা 03 সহায়ক প্ৰফেছৰ নিয়োগ, চৰম্যা, বয়স, যোগ্যতা আৰু অন্য বিবৰণ চাওক

ৰেজিষ্ট্ৰেশনৰ শেষ তাৰিখ: ৬/১/২০২৪

অসমৰ সিপজহৰ মহাবিদ্যালয় এটি ৩ টা সহায়ক প্ৰফেছৰৰ নিয়োগৰ বাবে যোগ্য আৰু ইচ্ছুক উম্মীদৱারৰ পৰা আবেদন আমন্ত্ৰণ কৰি ছৱা আছে।

সিপজহৰ মহাবিদ্যালয় নিয়োগ ২০২৪ সংগঠন: সিপজহৰ মহাবিদ্যালয় মৌজা: ০৩ চাকৰিৰ প্ৰকাৰ: অসম চৰকাৰী চাকৰি আবেদন পদ্ধতি: অফলাইন

পদৰ নাম: সহায়ক প্ৰফেছৰ

পোষ্টৰ সংখ্যা: ৩

বিষয়সমূহৰ পোষ্টৰ সংখ্যা: ভূগোল: ১ ইংগ্লিছ: ২

শিক্ষাগত অৰ্হতা: চৰকাৰী ওএম নম্বৰ AHE. 239/2021/68 দিন ২৪.০১.২০২২ অনুসৰি।

চাওক: ডিসি বাৰপেটাৰ নিয়োগ ২০২৪

আবেদন মাচৰ মূল্য: ১৫০০ৰ মাচৰ আবেদন মাচ দেওৱা যাব, বাৰ্তা পৰ্দান কৰিব লাগে NEFT (খাৰচৰ নং 07220100000268, IFSC কোড UCBA0000722) অথবা প্ৰধান, সিপজহৰ মহাবিদ্যালয়ৰ পৰা দ্ৰুতবাৰ তৈয়াৰ কৰা ডিমাণ্ড ড্ৰাফট পৰ্যন্ত সমৰ্থনা পৰা পৰিশোধ কৰা হয়।

কিপৰা আবেদন কৰিব Sipajhar College Recruitment 2024 ? চাকৰী যোগ্য বা উপৱৰ্তন উল্লেখ কৰা যোৱা উচ্চায় পূৰ্ণ বায়ও-ডাটা আৰু স্ব-প্ৰতিশ্ৰুত প্ৰমাণপত্ৰসমূহ সহিত ডিএইচই, অসম দ্বাৰা নিৰ্ধাৰিত আৰু সম্পূৰ্ণ বায়ও-ডাটাৰ সৈতে তাদৰ সাথৰ পৰ্শোনা পৰা পৰিপূৰ্ণ বাৰ্তা সহিত সিপজহৰ মহাবিদ্যালয়ৰ প্ৰিন্সিপেল, সিপজহৰ মহাবিদ্যালয়, ডাৰাং, পিন-৭৮৪১৪৫, অসম লোৱা ৬ ই জানুৱাৰী ২০২৪ পৰ্যন্ত পৰা পৰিপূৰ্ণ বায়ও-ডাটাৰ সৈতে তাদৰ সাথৰ প্ৰতিশ্ৰুত প্ৰমাণপত্ৰ সমূহ সহিত সিপজহৰ মহাবিদ্যালয়, ডাৰাং, পিন-৭৮৪১৪৫, অসম লোৱা পৰা পৰিপূৰ্ণ ডিএইচই, অসমৰ নির্ধাৰিত প্ৰণালীৰ সৈতে আবেদন কৰিব পাৰে।

যোগ্যতা, বয়স, আবেদন, চাওক, আৰু কিপৰা আবেদন কৰিব সেয়া সম্পূৰ্ণ সমূহ বিবৰণ দেওঁক। সিপজহৰ মহাবিদ্যালয়ৰ ২০২৪ নিয়োগৰ বাবে আপোনাৰ আবেদন কৰাৰ শেষ তাৰিখ ৬ ই জানুৱাৰী ২০২৪।

সিপজহৰ মহাবিদ্যালয়ৰ এই অসৰ্থক পৰ্বৰ সাথে, আপোনাৰ উচ্চায় পঢ়াশিক্ষা এবং শিক্ষাৰ কাৰ্য্যকলাপৰ বাবে একটি মৌকা পৰিয়াল সাধাৰণ হ’ব পাৰে। আপোনাৰ আবেদন বাবে সম্পূৰ্ণ বায়ও-ডাটা সহিত আৰু আবেদনৰ মাচ পৰ্শোনা পৰা পৰিপূৰ্ণ বায়ও-ডাটাৰ সৈতে সিপজহৰ মহাবিদ্যালয়ৰ প্ৰিন্সিপেল, সিপজহৰ মহাবিদ্যালয়, ডাৰাং, পিন-৭৮৪১৪৫, অসম লোৱা ৬ ই জানুৱাৰী ২০২৪ পৰ্যন্ত পৰা পৰিপূৰ্ণ ডিএইচই, অসমৰ নির্ধাৰিত প্ৰণালীৰ সৈতে আবেদন কৰক।

আমি আশা কৰি সিপজহৰ মহাবিদ্যালয়ৰ ২০২৪ নিয়োগৰ বাবে আপোনাৰ আবেদন সফল হোৱা আৰু আপোনাৰ ভৰ্তি হ’ব পাৰে। উচ্চায় পঢ়াশিক্ষাৰ আলোকে আপোনাৰ মেটিং সকলোৱাৰ বাবে এটি মৌকা হ’ব পাৰে, আৰু যদি আপোনি এই মেটিংৰ পৰা পৰা হ’ব সলনি সমৰ্থনা কৰে তেন্নি আপোনাৰ পৰা নিৰীক্ষা পৰ্যন্ত প্ৰদৰ্শন কৰিব পাৰে।

Important Links

Advertisement DetailsClick Here
Official Websitehttps://sipajharcollege.ac.in/